NL:

Schuurvel - K20N

Goed+++
Norton biedt een breed scala aan schuurvellen aan voor gebruik in alle gangbare industriële toepassingen.
  • Zagen : Droog
  • Drager : Lichtgewicht katoen J
  • Schuurvel - K20N Schuren
Eigenschappen en voordelen
  • Aluminiumoxide korrel voor een grove verspaning op alle droge schuurtoepassingen
  • Zwaar en licht handschuren afhankelijk van de korrel
  • Voor gebruik op hout en metaal (van het verwijderen van roest tot licht afwerken)
Toepassing
  • Markten
    • Onderhoud & reparatie
  • Materialen
    • Carbon Steel
    • Aluminium & non-ferrous
    • Wood
    • Wood
  • Machines
    • Handmatige toepassing
    • Orbital schuurmachine
  • Applicatie
    • Sanding
Specificaties
230 BREEDTE (MM)
AFMETINGEN (MM) LENGTE (MM) VORM KORREL VERPAKKINGSEENHEID (ST) OMDOOS (ST) ART. NR.
230x2828Standard schuurvel40505069957307652
28Standard schuurvel60505069957307653
28Standard schuurvel80505069957307655
28Standard schuurvel100505069957307659
28Standard schuurvel120505069957307661
28Standard schuurvel150505069957307663
28Standard schuurvel180505069957307668
28Standard schuurvel220505069957307669
28Standard schuurvel240505069957307671
Waar te kopen