SV:

K20N - Ark

Bra+++
Norton har ett brett sortiment slippappers- och slipduksark samt våtslippapper som täcker alla industriella behov.
  • TORR- ELLER VÅTKAPNING : Dry
  • Ryggmaterial : Tunn bomull J
  • K20N - Ark Mellanslipning
Användningsområden
  • Marknader
    • Industri
  • Material
    • Kolstål
    • Aluminium och icke-järnhaltig
    • Trä
    • Trä
  • Maskin
    • Handslipning
    • Oscillerande rondellslipmaskin
  • Användningsområde
    • Sanding
SORTIMENT
230 BREDD (MM)
DIMENSION (MM)Längd (mm)FormKornFörp.Antal/kartongArtikelnummer
230x2828Standard sheets40505069957307652
28Standard sheets60505069957307653
28Standard sheets80505069957307655
28Standard sheets100505069957307659
28Standard sheets120505069957307661
28Standard sheets150505069957307663
28Standard sheets180505069957307668
28Standard sheets220505069957307669
28Standard sheets240505069957307671
Kontakta oss