SV:

R202 - Ekonomirullar

Bättre++++
Rullar är idealiska för snabb och enkel avslipning av flera olika material. De rivs av till önskad längd.
  • Ryggmaterial : Tunn bomull J
  • R202 - Ekonomirullar Mellanslipning
Användningsområden
  • Marknader
    • Industri
  • Material
    • Carbon Steel
    • Stainless steel (Inox)
    • Aluminium & non-ferrous
  • Maskin
    • Handslipning
  • Användningsområde
    • Sanding
SORTIMENT
38 BREDD (MM)
DIMENSION (MM)KornFärgFormFörp.Antal/kartongArtikelnummer
38x25m60RödbrunHandyroll1163642549443
80RödbrunHandyroll1163642549444
100RödbrunHandyroll1163642549445
120RödbrunHandyroll1163642549446
150RödbrunHandyroll1163642549447
180RödbrunHandyroll1163642549448
220RödbrunHandyroll1163642549449
240RödbrunHandyroll1163642549450
400RödbrunHandyroll11063642515260
Kontakta oss